ZIMNÍ LIGA Union-Ďáblice

27.11.2016 08:09

V neděli 27.11.2016 jsme vstoupili prvním zápasem do zimní ligy mladších žáků hrané v Třeboradicích.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Čejka, Manhart, Šuráň, Fantík Jan

Mikoška, Fantík Jiří, Markus, Špaňhel

Zápas jsme začali poměrně dobře, několika pěknými akcemi jsme se dostali až k zakončení. Soupeř nás začal nejdřívě přehrávat ve středu hřiště a v naší obranné fázi jsme se dotávali více pod tlak. To se ve 13. minutě zápasu potvrdilo kdy soupeř poprvé skóroval. S počínajícím střídáním se naše hra pomalu strácela, nedokázali jsme podržet míč a vytrácela se i přesná přihrávka. Soupeři se následně podařilo opět skórovat po chybě v záloze, která se nestačila s útočícími hráči vrátit. Stále jsme se ale snažili o vytvoření hry ve středu hřiště, bohužel k zakončení jsme se již tak často nedostávali. Soupeř přidal v prvním poločase ještě jeden gól po naší chybné rozehrávce. V samém závěru prvního poločasu jsme se po individuální akci Jiřího Fantíka dostali až do pokutového území, kde byl náš kapitán faulován. Následný pokutový kop proměnil Petr Šuráň. Poločas jsme prohráli 1:3. O poločase došlo k novým pokynům, jak přistupovat, napadat hráče, podržet míč a hlavně se snažit o klidnou hru. Výsledek 1:3 bylů stále dobrý na to abychom se zápasem něco udělali. Prvních 5 minut druhého polčasu jsme ještě dokázali se soupeřem držet krok. Bohužel fyzicky jsme odešli, hráli zbrkle a nestačili jsme se soupeřem běhat. Chvílemi si dělal na hřišti co chtěl a mi působili odevzdaně. Zbytek zápasu byl odchozený, nechtěli jsme hrát a soupeř tak přidával gól za gólem. Podařilo se nám pouze snížit ke konci zápasu gólem Jonáše Mikošky ale i tak jsme vysoce prohráli 2:7. Hodnocení dnešního prvního zápasu není bohužel nějak dobré, chyběla chuť a snaha hrát, do dalších zápasů tak dostanou příležitost další hráči.

Střelci našeho týmu: 1x Šuráň, 1x Mikoška