ZIMNÍ LIGA Union-Viktoria Žižkov

10.12.2016 16:42

Další zápas zimní ligy v Třeboradicích nás čekal v sobotu 10.12.2016 proti Viktorii Žižkov.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Fantík Jan, Čejka, Manhart, ŠuráŇ, Fantík Jiří

Mikoška, Špaňhel, Závodná, Matura

DEBAKL !!!!!!! Tento komentář by dnes stačil na hodnocení celého zápasu.

Do zápasu jsme vstoupili po herní stránce dobře, bohužel nám toto vydrželo pohou minutu a pak se veškerá hra, kombinace vytratili. To o čem bude dnešní zápas bylo jasné ve 3.minutě zápasu kdy jsme prohrávali už 0:2. Naše mužstvo nebylo schopno si za celý zápas dát jednu jedinou přesnou přihrávku, hromadili se zmatky v záložní i obranné řadě. Toto vše lze nějakým způsobem usměrnit, prostřídat hráče apod. Ale pokud se celý tým postaví k zápasu za nepříznivého výsledku odevzdaně, nelze s tím cokoliv dělat. To byl příklad dnešního zápasu, kdy po prohraném poločase 0:7 už ani jeden z hráčů neměl snahu cokoliv podniknout a zbytek zápasu odchodili, což se také promítlo v celkovém výsledku. Zápas jsme zaslouženě prohráli vysoko 0:19 !!!!!! a to ještě 8x zvonila tyčka naší brány. Přístup hráčů k dnešnímu zápasu a celkově podanému výkonu se vůbec neshoduje s dravostí týmu a herním nadšením, všichni dnes opravdu velice zklamali jak trenéry tak rodiče a fanoušky.

Střelci našeho týmu: ------------