Hned další den nás čekal další zápas zimní ligy proti týmu Hrdlořezy

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma - Seidl, Čejka, Fantík Jan, Mikoška, Fantík Jiří, Špaňhel

Markus, Závodná

i v tomto zápase jsme opět měli pouze jednoho hráče na střídání a tak si museli většinou hráči rozvrhnout síly do celého zápasu. Začali jsme opět aktivně, kombinovali jsme po celé šíři hřiště, ze zabezpečené obrany jsme přes záložní řadu přecházeli do útoku. Zde opět jsme dnes neměli finální přihrávku a zakončení. Opět několik tutových šancí bez gólové tečky. Nedáš, dostaneš se zase ukázalo jako pravdivé rčení, po jedné z našich akcí v 10. minutě zápasu jsme neměli finální přihrávku a soupeř z přečíslení skóroval kdy na velmi pomalou střelu k tyči náš brankář nezareagoval. Tento obdržený gól nás však nezaskočil a stále jsme aktivně soupeře napadali a tvořili si šance. V 16. minutě Filip Seidl z obrané řady si zavezl míč až do střelecké pozice a dokázal krásnou střelou z dálky srovnat na 1:1. Do poločasu se nám podařila ještě jedna hezká akce kdy Jiří Fantík zavezl míč do rohu hřiště kde odcentroval a Filip Špaňhel z první nedal bránkáři soupeře šanci. V prvním poločase jsme dokázali otočit nepříznivý stav a poločas jsme vyhráli 2:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět aktivněji, hru jsme stáhli na čtyři obránce,dva záložníky a jednoho útočníka. Soupeři jsme dělali velký problém v osobním ataku hráčů, nedali jsme jim prostor na hru a soupeř tak dělal jednu chybu za druhou a v neposlední řadě jsme ho naší hrou rozhodili, jejich hráči byli nekoncentrovaní a dělali chybi. Většinu druhého poločasu jsme sice byli pod stálým tlakem tím, že jsme hru přizpůsobili defenzivě, ale těžili jsme z rychlých brejků. V 65. minutě soupeř zachyboval a po špatné rozehrávce potvrdil z dálky do prázdné brány Filip Špaňhel naše vítezství 3:1. Opět dnes celé mužstvo nechalo na hřišti vše a odměnou za to bylo cenné vítězství.

Střelci našeho týmu: Seidl 1x, Špaňhel 2x