ZIMNÍ LIGA Union-FA Praha

21.01.2017 13:08

V novém roce nás opět čekla zápas zimní ligy v Třeboradicích, tentokrát jsme za soupeře měli FA Praha

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Seidl-Homola, Čejka, Manhart, Mikoška, Fantík Jiří, Špaňhel

Markus, Závodná

vzhledem k nemoci některých hráčů a omluvenkám den před zápasem jsme do zápasu nastoupili pouze z jedním hráčem na střídání. Hned od samého začátku jsme do zápasu vstoupili aktivněji, napadali jsme rozehrávky soupeře a svým tlakem jsme soupeře donutili dělat chyby. Hráči do zápasu vstoupili opravdu zodpovědně a plnili svěřené úkoly. Hra byla aktivně stejná na obě strany, soupeř také hrozil několika střelami z bezprostřední blízkosti, ty však skvěle likvidoval dnes opravdu perfektní Filip Seidl v bráně. V 15. minutě jsme šli do vedení kdy po jedné z našich rychlých akcí zakončoval Filip Špaňhel. Bohužel vedení jsme do poločasu ztratily, kdy necelou minutu do konce poločasu vypustila střední záloha obranou část a nechala soupeře srovnat. Poločas tak skončil 1:1. Ve druhém poločase začal náš tým opět aktivněji a vytvořil si několik tutových šancí přímo před brankou soupeře, bohužel jsme nedokázali přesně zakončit. V polovině druhého poločasu jsme museli čelit pokutovému kopu za ruku ve vápně. Penaltu všal skvělým zákrokem vychytal Filip Seidl a tak se mohlo hrát dále za nerozhodného stavu. Náš tlak se zvyšovala a soupeř dělal více a více chyb, naše mužstvo však nedokázalo trestat a tak z protiútoku opět střední záloha vypustila obranou fázi a nechala soupeře skórovat. Tento gól byl rozdílový. Opět nám dnes trochu chyběl první dotek s míčem a podržení míče k rozehrávce, zápas jsme odehráli v dobrém tempu, aktivněji, hráči na hřišti dnes nechali opravdu vše, zápas byl na naše vítězství ale bohužel dvě hrubé chyby nás odsoudili k dnešní prohře 1:2.

Střelci našeho týmu: Špaňhel