ZIMNÍ LIGA Union-Chabry "B"

29.01.2017 15:40

posledním zápasem v základní skupině zimní ligy v Třeboradicích nás čekal tým Chabry "B"

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma - Fantík Jan, Čejka, Homola, Fantík Jiří, Šuráň,

Seidl, Špaňhel, Mikoška

zápas začal od úvodního hvizdu ve velkém tempu, hra se přelévala na obě strany. POstupem času jsme si vytvářeli herní převahu, která bohužel nebyla s gólovým zakončením. I soupeř se párkrát pokusil o střelu, ale nijak neohrozil naší branku. Vypracovali jsme si několik hezkých akcí, které jsme však nedokázali využít. Po herní stránce jsme plnili předem dané úkoly, včas napadali soupeřovi rozehrávky a rychle přecházeli do útoku. Nedokázali jsme však v žádném případě prolomit smůlu v zakončení a využít tak tlak, který jsme měli po celý první poločas. Dvě minuty před koncem prvního poločasu však náš brankář vytvořil hrubou chybu v rozehrávce a v zápětí z ní inkasoval gól. Tento gól nás nijak nepoložil a poločas jsme dohráli opět aktivněji. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět hezky, hra měla náboj, tlačili jsme soupeře, ale opravdu dnes jsme neměli to štěstí prolomit a vstřelit gól, který věřím by rozhodl o dalším vývoji zápasu. Soupeř ve druhém poločase párkrát zahrozil ale taky bez gólového zakončení. Zápas byl jednoznačně v naší režii, herní projev na hřišti byl skvělý, chyběl jen ten gól a tak jsme zápas smolně prohráli po jedné jediné hrubé chybě 0:1

Střelci našeho týmu: -------