ZIMNÍ LIGA Union-AC Sparta Praha

25.02.2017 15:36

začala část turnaje o celkové umístění a prvním soupeřem nám byl tým AC Sparta Praha-děvčata.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma - Fantík Jan, Čejka, Manhart, Fantík Jiří, Šuráň,

Seidl, Špaňhel, Mikoška, Fořt

od úvodního hvizdu začal náš tým aktivněji, dařili se rozehrávky, přechod do útočné fáze a i zakončení. Soupeř hrál také velice hezký fotbal, nechyběli přesné přihrávky. Prvních 20 minut jsme soupeře nepustili na vlastní polovinu, dohrávali každý míč a všichni hráči hráli zodpovědně. Několik prvních šancí naznačilo, že dnes máme velkou chuť do hry a i když nebyli ještě gólově zakončeny tak kluci opravdu makali dál. To se nám ve 14. minutě už vyplatilo kdy dohrával míč před soupeřovou brankou Filip Špaňhel a otevřel tak dnešní skóre. Do poločasu se již nic podstatného nestalo, v závěru jsme jen polevili trochu v ofenzivní části, ale poločas jsme vyhráli 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili trochu zbrkle, ze začátku se nám nedařila rozehrávka. To se však brzy srovnalo a pokračovali jsme ve skvělém výkonu z prvního poločasu. Dostupovali jsme hráče, nedávali jim prostor na rozehrávky ani kombinace a naopak se snažili po získání míče přejít co nejrychleji a jednoduše do zakončení. Ve 33. minutě to již bylo 2:0 kdy po krásné střele zvyšoval Petr Šuráň, který tímto přechází do "A" týmu , rozloučení se mu opravdu povedlo. I nadále jsme dominovali ve hře jak v obraně, záloze tak v útoku. Soupeř měl také několik šancí, ale Adam Klíma v bráně dnes předvedl bezchybný zápas. V poločase mělo dojít k vystřídání brankářů, ale po dohodě jsme nakonec nechali sestavu tak jak jsme začali. Převyšující náš tlak jsme potvrdili v 54. minutě, kdy krásnou střelou z dálky zvyšoval na 3:0 Filip Seidl. Do konce zápasu se již nic podstatného nestalo a první zápas o umístění jsme vyhráli 3:0. Dnes bezchybný výkon celého mužstva ukázal, že opravdu jde hrát hezký fotbal s vítezným konce, dále chci poděkovat hráčům, kteří i přes drobné zdravotní problémy přišli a zápas odehráli.

Střelci našeho týmu: Špaňhel, Šuráň, Seidl