Přátelské utkání Union-AFK Pečky

20.03.2017 08:10

Předposledním přátelským utkáním před startem jarní části byl zápas s účastníkem krajského přeboru a to AFK Pečky

Nastoupili jsme v této sestavě:

Seidl-Klíma-Homola, Čejka, Manhart, Fantík Jan,

Mikoška, Fantík Jiří, Matura, Závodná, Špaňhel, Fořt

V zápase jsme měli k dispozici skoro všechny hráče a tak jsme mohli vyzkoušet různé herní variatny, včetně rozestavení hráčů. Zápas začal aktivně na obě strany, snažili jsme se podržet míč, nebýt zbrklý v rozehrávkách a kombinvat po celé hrací ploše. Toto se nám i docela dařilo se soupeřem hrajícím krajský přebor jsme drželi krok. Poločas jsme i tak prohráli 0:1. Do druhého poločasu šel do brány Adam Kíma, Filip Seidl odehrál druhý poločas v poli. Bohužel druhý poločas se nám vůbec nepodařil, soupeř nás dostával pod tlak rychlými a přesnými přihrávkami. Naši hráči začali dělat mnoho chyb ale některé chyby opravdu osudové.Druhý, třetí a čtvrtý gól padl po našich hrubkách v obranné řadě. Na druhou stranu jsme dokázali ale hrát aktivě dopředu a dvěma góly dokázali zápas dramatizovat. Předposlední přípravný zápas jsme s velmi kvalitním soupeřem prohráli 2:4. Velká škoda jen, že jsme si dali skoro tři góly sami.

Střelci našeho týmu: Homola,Fantík Jan