Přátelské utkání SC Xaverov-Union

18.01.2017 08:00

Po zimní přestávce a před dalšími zápasy zimní ligy jsme sehráli v úterý 17.1.2017 přátelské utkání s SC Xaverov na hřišti v Horních Počernicích.

Nastoupili jsme v této sestavě:

Seidl-Homola, Čejka, Manhart, Fantík Jan,

Šuráň, Mikoška, Fantík Jiří, Matura, Fořt,

Závodná, Špaňhel

Zápas jsme hráli na 2x35min+nástavba 1x10min. Prvních 20 min. zápasu jsme hráli aktivně dopředu, vypracovali si několik slibných šancí a tyto jsme také dokázali využít. V prvním poločase se trefili Špaňhel a Fantík Jiří. Poločas jsme tak vyhráli 0:2. Bohužel již ke konci prvního poločasu a celý druhý poločas jsme již tak aktivní nebyli, soupeř nás přehrával na všech pozicích, nedařilo se nám vůbec nic. Neměli jsme první dotek s míčem, zpracování, přihrávku a v neposlední řadě jsme nestačili fyzicky na soupeře. Soupeř svoje šance nedokázal také využít a dnes skvělý brankář Filip Seidl vychytal zbytek. Základní hrací část jsme vyhráli 0:2 , ale o toto vítězství jsme přišli v nástavbových 10 minutách kdy jsme začali velmi dobře ale bohužel hra nám nevydržela celou dobu a soupeři jsme dovolili vyrovnat. Konečný stav zápasu 2:2, i když výsledek byl přijatelný s předvedenou hrou jsem dnes nebyl spokojen a do startu zimní ligy musíme nedostatky odstranit.

Střelci našeho týmu: Špaňhel, Fantík Jiří