Mistrovský zápas 7+1 Zeleneč-Čelákovice

17.05.2016 18:32

Po vyrovnaném domácím zápase jsme dnes odehráli odvetu mistrovského zápasu v okresním přeboru 7+1 v Zelenči.

Sestava našeho mužstva:

Klíma-Šuráň, Fantík Jan, Čejka, Vencl, Fantík Jiří, Manhart

Špaňhel, Čech, Bílý, Sebera

Před utkáním jsme rozebrali hru soupeře, kdy jsme důraz kladli na rozehrávání rohů a jejich rychlý přechod do útoku. Hráči všemu rozuměli. Rozebrali jsme si jednotlivé herní fáze a úlohy jednotlivých hráčů. Bohužel po příchodu na hřiště bylo vše jinak a nastoupilo mužstvo, které vypadalo že hraje fotbal poprvé v životě. Nedůraz v soubojích, nedostupování hráčů, špatný výkon po fyzické stránce a špatná obrana hráčů hlavně při avizovaných rohových kopech. To vše mělo za příčinu to, že v 6.minutě zápasu jsme prohrávali již 3:0 a z toho dva góly právě z rohových kopů. Neměli jsme pohyb po hřišti, zápas byl odchozený, poločas nakonec skončil 5:0. Ve druhém poločase se hra trochu uklidnila, ale bohužel naše mužstvo jen zřídka ohrozilo soupeřovu branku. Jediný gól se nám podařilo vstřelit až ve 42.inutě zápasu kdy skóroval Dominik Vencl. A tento hráč byl dnes na hřišti taky jediný koho lze pochválit za odvedený výkon a hru. Ostatní hráči sem bohužel za fotbalem nepřijeli a na hřišti tak zanechali pouze ostudu po předvedeném výkonu. Po domácí těsné prohře a vyrovnaném zápasu nás tak dnes čekal debakl v podobě 7 gólů. Zápas jsme zaslouženě prohráli 7:1.

Střelci našich branek:  1x Vencl