Mistrovský zápas 7+1 SK Union Čelákovice-1.FC Líbeznice

20.05.2017 17:18

Okresní přebor mladších žáků pokračoval dalším zápasem, tentokrát jsme doma přivítali tým 1FC Líbeznice.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Seidl - Homola, Fantík Jan, Čejka, Manhart, Mikoškal, Špaňhel

Fantík Jiří, Placanda, Fořt

bohužel do konce sezóny se musíme obejít bez brankáře Adama Klímy, který si zlomil ruku při tréninku a tak nám to trochu zkomplikovalo rozestavení hráčů v poli, kde jsme počítali s nasazením Filipa Seidla. Zápas jsme začali velmi dobře, kombinovali jsme po celém hřišti, přesouvali hru z jedné na druhou stranu. Nebáli jsme se na polovině hřiště kombinovat i směrem zpátky k naší brance. Hra měla správný náboj a od první minuty jsme soupeře jednoznačně přehrávali. Skóre otevřel v 8. minutě zápasu krásnou střelou z dálky Marek Čejka. Dále jsme měli několik slibných gólových šancí, ale opět jsme v koncovce nedokázali zakončit. Až ve 26. minutě po několika přesných přihrávkách před soupeřovou brankou skóroval Filip Špaňhel. Hned na to ve 27. minutě přidal další gól po krásné kombinaci a naražení míče Jan Fantík. Poločas jsme vyhráli 3:0. Ve druhém poločase se hned v úvodu a to ve 32. minutě prosadil kapitán týmu Jiří Fantík. Do konce druhého poločasu jsme se již nijak nedokázali prosadit, i když šancí jsme na to měli spoustu. Soupeř zahrozil dnes jen vyjímečně a to dokázala pokrýt vše naše obraná řada. Po herní stránce velice dobrý zápas jsme dokázali dovést do vítězného konce 4:0 a z posledních čtyřech zápasů máme bilanci 37 vstřelených branek a žádnou obdrženou. Čekají nás ale těžké zápasy a věřím, že nám herní pohoda vydrží i do nich.

Střelci našeho týmu: Čejka, Špaňhel, Fantík Jan, Fantík Jiří