Mistrovský zápas 7+1 SK Přišimasy-SK Union

24.04.2017 08:47

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli na hřiště do Tuklat, kde jsme hráli s SK Přišimasy..

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma - Fantík Jan, Čejka, Manhart, Homola,Matura,

Mikoška, Fantík Jiří, Špaňhel, Fořt, Závodná

za deštivého počasí nás čeka opravdu těžký zápas, tým Přišmas je na třetím místě a má jedny z nejlpších střelců. Věděli jsme, že zápas nebude jednoduchý a tak jsme nepodcenili předzápasovou přípravu a poradu. Zápas opravdu začal ve svižném tempu, naše mužsvo drželo krok se soupeřem, nebáli jsme se podstupovat osobní souboje, hra měla náboj. Přesto to byl soupeř, který se ujal vedení. V 16. minutě jme zaváhali a bohužel soupeř trestal gólem. Pokračovali jsme v defenzivní hře ze zajištěnou obranou a hned v18. minutě po krásně zataženém míči do rohu Májou Závodnou z následného centru vyrovnal Petr Homola. Bohžel do poločsu jsme udělali několik drobných chyb a ta ve 26. minutě, kdy soupeř prošel středem obrany byla ta nejzásadnější. Poločas jsme prohrál 2:1. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivěji, měli jsme několik gólových šancí, bohužel nevyužili jsme je. Pokračovali jsme stál v nádheré hře a ve 42. minutě opět Petr Homola po dorážce dokázal srovnat. Naše mužstvo mělo navrh, soupeře jsme tlačili čím dál více, hráli hodně do těla. V 50. minutě jsme odehrávali míč 1 metr před naším vápnem skluzem, po odehraném míči zakopl soupeřův hráč o nohu našeho hráče a rozhodčí nařídil velmi ale velmi přísnou penaltu. Bohžel tato nesmyslná penalta hrubě ovlivnila výsledek zápasu. Soupeř pak ještě v 60. minutě zakončil skóre dnešního zápasu na 4:2.

I přes prohru a pocit křivdy jsem s výkonem velmi spokojen,již třetí zápas po sobě podáváme velice dobrý herní projev, bojovnost  a i toto co se tady dnes stalo patří bohužel k fotbalu.

Střelci našeho týmu: 2x Homola