Mistrovský zápas 7+1 Říčany-Čelákovice

07.06.2016 19:26

K poslednímu zápasu okresního přeboru starších přípravek 7+1 letošní sezóny jsme zajížděli k soupeři do Říčan. Za slunného počasí a velkého vedra jsme chtěli zopakovat domácí vítězství a stejně tak i předvedenou hru.

Sestava našeho mužstva:

Klíma-Čejka, Fantík Jan, Šuráň,Fantík Jiří, Sebera, Vencl, Špaňhel,

Čech, Manhart, Pařízek, Mikoška

Bohužel naše mužstvo vstoupilo do zápasu velice špatně. ospalý začátek, kdy jsme si nedali jedinou přihrávku připomínal spíše zápas náboru a ne starší přípravky v okresním přeboru. Hra neměla vůbec žádny smysl, hráči chodili po hřišti a ve všech soubojích jsme byli poslední, chyběl důraz. Nemohli jsme se dostat herně do zápasu, jelikož míč držel na svých kopačkách většinou soupeř a mi se jen bránili. Inkasované tři góly v prvním poločase byli zasloužené a můžem být rádi, že zůstalo jen u nich. V poločase jsme si to co předvádíme na hřišti velice důrazně vyříkali, přístup jednotlivých hráčů k zápasu také. Do druhého poločasu vstoupilo úplně jiné mužstvo a během dvouch minut jsme dokázali po krásných kombinačních akcí snížit na rozdíl jedné branky, kdy jednu z nich jsme dali po nařízené penaltě. I nadále trval náš tlak a měli jsme několik dalších akci na srovnání. Po jedné z akcí zahrál domácí hráč evidentně rukou v pokutovém území, bohužel rozhodčí domácí podržel a další penalty jsme se již nedočkali. V ostatní zbývajících minutách nám už však docházeli síly a hra se tak vyrovnala. Soupeř ještě párkrát zahrozil, ale na skóre se již nic neměnilo. Po velice špatném začátku, jsme dokázali snížit, hráči opravdu zabojovali ve druhé polovině ale bohužel prohru se nám již odvrátit nepovedlo a vezme z Říčan prohru 3:2.

střelci našich branek:  2x Sebera