Mistrovský zápas 7+1 Hovorčovice-Union

19.05.2016 19:39

Podruhé v tomto týdnu nás čekal mistrovský zápas v okresním přeboru 7+1 , tentokrát jsme zajížděli do Hovorčovic.

Sestava našeho mužstva:

Klíma-Šuráň, Fantík Jan, Čejka, Vencl, Fantík Jiří, Manhart

Špaňhel, Čech, Bílý, Sebera, Mikoška

Skoro všichni naši hráči měli dnes v nohách 6-7 zápasů McDonald cupu 5+1, který dnes hráli za svoje školy až do odpoledních hodin. Pár hodin po tomto zápasovém maratonu museli nastoupit k mistrovskému zápasu 7+1 v Hovorčovicích. Na hráčích bylo hned od prvního hvizdu znát únava a vyčerpání, více jsme střídali, nehonili se za míčem a pokoušeli jsme se o přesné přihrávky a těmito kombinacemi postupovat do útoku. Z části se nám to dařilo, bohužel jsme se nevyhnuli chybám, které se pak museli hasit dlouhými sprinty a souboji o míč. Toto nás stálo další již tak cené síly. Dlouho nám trvalo se prosadit i když šancí jsme měli mnoho. Poločas tak dopadl v náš prospěch pouze 0:3. Ve druhém poločase jsme se přeci jen více dostali do zápasu a více hráli před soupeřovou brankou, z čehož jsme těžili další góly. Nevyvarovali jsme se opět chybám v záloze a v obrané fázi a tak jsme také inkasovali gól. Soupeř měl několik dalších slibných šancí, které však včas vychytala naše obrana a brankář. Hra sice neměla ten pravý náboj a rychlost ale i tak jsme zápas dovedli do vítězného konce 1:8.

Je potřeba opravdu před všemi hráči dnes smeknout za výkon, který po tak těžkém dni dokázali ze sebe ještě dostat v tomto zápase.

Střelci našich branek:  2x Sebera, 2x Vencl, 1x Šuráň, 1x Špaňhel, 1x Bílý, 1x Čech