Mistrovské utkání Vyžlovka-Union

18.09.2016 12:18

V neděli 18.9.2016 jsme zajížděli poprvé ven k mistrovskému utkání s Vyžlovkou, hraném na hřišti v Jevanech.

Nastoupili jsme v této sestavě:

Klíma-Homola, Čejka, Fantík Jan, Šuráň, Manhart, Fantík Jiří, Fořt, Placanda, Mikoška

Začátek zápasu se nám nevydařil a velice brzo jsme prohrávali po chybě 1:0. Již v 8.minutě po krásné kombinaci dokázal Jiří Fantík srovnat na 1:1 a hned ve 14.minutě tentýž hráč opět po krásné souhře dokonce strhnout vedení na naší stranu. V dnešním zápase velice fungovala souhra Šuráň-Fantík Jiří, kteří dokázali soupeřovu obranu hodně potrápit. V 18.minutě opět po hře výše uvedených hráčů se po krásné přihrávce od Jiřího Fantíka dostal k míči Petr Homola a svým prvním mistrovským gólem zvýšil naše vedení na 1:3. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu dokázal soupeř opět po naší hrubé chybě snížit a poločas tak skončil 2:3. Chyběla nám hodně hra útočníka, defakto dnes se na tomto postu vystřídalo několik hráčů ale bez nějakého efektu. Do druhého poločasu jsme vstoupili katastroficky, neměli jsme míč, vše nám odskakovalo a navíc soupeř nás každým útokem přečísloval. Záloha ani obrana nestíhala soupeřovu hru. V 50.minutě jsme sestavení hráčů změnili na 3 obránce a tři záložníky, což se ukázalo o čtyři minuty později jako dobrý tak. Nejdřív z nařízené penalty proti nám, kterou soupeř nedal jsme přešli do rychlého útoku a ohrozili branku soupeře.V 54.minutě po souhře Šuráň-Fantík Jiří dokázal Petr Šuráň zvýšit na 2:4 a hned o minutu později stejná situace a Petr Šuráň zvyšoval na 2:5. Takto celý zápas i skončil a vezeme cenné vítězství z půdy soupeře. Bohužel musíme konstatovat, že naše hra na některých postech nebyla optimální, celkové hodnocení zápasu i přes vítězství je průměrné.