Mistrovské utkání Union-Zeleneč

01.11.2016 17:58

Poslední letošní domácí zápas jsme odehráli 1.11. a soupeřem nám byl SK Zeleneč.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Fantík Jan, Čejka, Matura, Manhart, Šuráň, Fantík Jiří

Mikoška, Markus, Špaňhel, Závodná

Prvních 5 minut zápasu jsme měli mírnou převahu, bohužel jsme ji nedokázali gólově využít. Poté už jsme nedokázali ze soupeřem držet hru, neměli jsme jedinou přesnou přihrávku a v soubojích na míč jsme byli pokaždé pozdě. Soupeř hrál hezký fotbal, celoplošně se nabízeli hráči o míč a mi bohužel nestačili jejich pohybu a hře. Fyzicky jsme zaostávali a o hře snad nejde ani mluvit. Poločas jsme prohráli 1:7 kdy jedinou naši branku vstřelil Jonáš Mikoška a to bylo od nás dnes vše. Před zápasem byli jasně rozdané úkoly, bohužel dnes ani jeden z hráčů je nedokázal ani z poloviny na hřišti plnit a tomu odpovídá i celkový výsledek, letos pro nás nejhorší kdy jsme zápas prohráli 1:12.

Střelci našeho týmu: 1x Mikoška