Mistrovské utkání Union-Struhařov

13.09.2016 18:39

V úterý 13.9.2016 nás čekal první mistrovský zápas okresního přeboru mladších žáků. Zavítal k nám soupeř s TJ Sokol Struhařov.

Nastoupili jsme v sestavě:

Klíma-Čejka, Manhart, Šuráň, Homola, Mikoška,

Matura, Fořt, Kodera, Placanda, Špaňhel.

Za opravdu velkého vedra jsme zahájili zápas aktivněji. pro některé hráče to byl jejich první zápas. Soupeř dnes přijel hrát fotbal systémem nakoupnout dopředu a dorazit. Bohužel toto se jim hned v 9. minutě utkání povedlo, kdy dlouhý míč za naší obranu nakonec soupeř dostal až do brány. Hned v 17. minutě utkání jsme dostali příležitost zahrávat pokutový kop, který Petr Šuráň bohužel neproměnil, ale výborně se zorientoval Filip Špaňhel který se z dorážky nemýlil. Dlouho se pak hra přelévala z jedné strany na druhou a až v samém závěru prvního poločasu, jsme opět neuhlídali dlouhý míč za naší obranu a ve 28.minutě jsme prohrávali 1:2. Ihned však z dalšího útoku se nám podařilo srovnat kdy po krásném útoku na bránu soupeře, dorážel do prázdné brány Martin Kodera. Poločas skončil 2:2 , ve druhém poločase se již neudálo nic důležitého, posledních patnáct minut utkání jsme soupeře drželi na jejich polovině, měli několik slibných šancí ale bohužel skórovat se nám již nepodařilo. Utkání tak skončilo nerozhodně 2:2, lze však konstatovat, že naše mužstvo bylo fotbalovější. Poděkování dnes patří všem hráčům, kteří nechali vc tomto perném počasí své maximum.

Střelci našich branek: Špaňhel, Kodera