Mistrovské utkání Union-Radonice

11.10.2016 18:29

Dva dny po posledním mistrovském utkání, nás čekal další zápas, tentokrát doma a s týmem Slavia Radonice.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Fantík Jan, Čejka, Šuráň, Fantík Jiří, Mikoška,

Špaňhel, Matura, Markus, Závodná

Hned od úvodního hvizdu jsme soupeře dostávali pod tlak, zejména rychlým přechodem do útoku a přesnou přihrávkou. V prvním poločase jen naše obrana působila zbrkle a zbytečně jsme se tak zbavovali vybojovaných míčů. V rozmezí 7. až 16. minuty jsme dokázali vstřelit čtyři krásné branky a v poslední minutě prvního poločasu jsme přidali pátou branku. Po poločase už naše mužstvo opět chvílemi působilo ospale, neběhali jsme a soupeř se dostával čím dál blíže naší brance. Včas jsme přepli na jiný styl hry, dařilo se nám rychle přecházet s obrané fáze do útočné, perfektní jsme měli i hru tělem a v osobních soubojích jsme vyčnívali. V dnešním zápase bylo spoustu krásných akcí, některé zakončené i gólově. Soupeře jsme tak hladce porazili 8:0. Celé mužstvo, včetně nováčků dnes odvedlo opravdu dobrou práci a patří jim za to velké poděkování.