Mistrovské utkání Union-Mochov

25.10.2016 18:23

V úterý 25.10.2016 nás čekal domácí zápas okresního přeboru s týmem TJ Sokol Mochov.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Fantík Jan, Čejka, Matura, Manhart, Šuráň, Fantík Jiří

Mikoška, Markus, Špaňhel, Závodná

Od prvního hvizdu byl náš tým aktivnější ve hře po celém prostoru hřiště. Opět jsme se ale ze začátku hry nevyvarovali častým chybám v obrané řadě a soupeř tak z náhlých akcí mohl těžit. Naštěstí jsme vždy dokázali jejich útoky přerušit a opět hrát směrem dopředu. První poločas nepřinesl žádné vstřelené góly, ale obě mužstva měli k nim velice blízko. Jak na jedné tak na druhé straně nedokázali hráči trefit odkrytou branku. Poločas tak skončil bez brankově 0:0. O poločase došlo k drobným změnám v sestavení hráčů, kdy se Jiří Fantík přesunul z pravé zálohy na levou. Tímto přesunem jsme se více dostávali do hry a hned 5 minut druhého poločasu nám stačilo ke vstřelení první branky zápasu. Skóre otevřel kapitán týmu Jiří Fantík. Hned ve 40. minutě se po individuální akci prosadil Tobiáš Matura a vedli jsme 2:0. Dále se již hrálo na polovině soupeře a od 44. do 47. minuty úřadoval opět náš kapitán Jiří Fantík , který dokázal třemi góly stanovit konečný výsledek zápasu 5:0. I přes jednoznačné vítězství se opět dnes projevili nedostatky v podobě zpracování jednoduchých míčů, první dotek s míčem, který je velice důležitý opět nebyl až tak vynikající. V prvním poločase jsme se hodně přizpůsobili hře soupeře, ve druhém se naopak projevila velká souhra dvojice Šuráň-Fantík Jiří. Celkový výkon, který jsme na hřišti dnes nechali lze hodnotit jako velmi dobrý, ale rezervy zde stále máme.

Střelci našeho týmu: 4x Fantík Jiří, 1x Matura