Mistrovské utkání Union-Louňovice

04.10.2016 18:36

V úterý 4.10. nás doma čekal mistrovský zápas s prvním mužstvem v tabulce to s TJ Slavií Louňovice.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Fantík Jan, Čejka, Šuráň, Fantík Jiří, Manhart,

Špaňhel, Fořt, Matura, Markus

Soupeř nastoupil hned od úvodního hvizdu do zápasu velmi svižně, pohybem po celém prostoru hřiště a přesnými přihrávkami nás hned od první minuty přehrával. Naši hráči nestíhali chytat soupeřovi přihrávky, na každém míči jme byli jako druhý. Když už se nám podařilo získat míč, tak jsme bohužel zbrkle a rychle míč odehrávali a to většinou na soupeřovi hráče. V zápase nebylo z naší strany nic pozitivního, bohužel jsme za celých 60 minut nedokázali vytvořit jednu souvislou kombinaci, přihrávku. Chyběl nám pohyb, fyzička a v neposlední řadě i práce s míčem. Je nutno uznat, že soupeř byl fotbalovější a měl i více zkušeností. Po celých 60 minut jsme se bohužel jen bránili a nepodařilo se nám nijak ohrozit branku Louňovic.Po prohraném poločase 0:3 jsme nakonec zápas zaslouženě prohráli 0:6.