Mistrovské utkání Union-Brázdim

27.09.2016 18:57

Dalším mistrovským utkáním jsme tentokrát přivítali na domácí půdě tým TJ Brázdim

Nastoupili jsme v této sestavě:

Klíma-Homola, Čejka, Fantík Jan, Matura, Manhart, Fantík Jiří, Markus, Špaňhel, Placanda, Závodná

Nrejslabší soupeř naší skupiny, který má mužstvo složené z hráčů ročníku 2011-2005. A tak se poprvé v této sezoně představili nový hráči jako Dominik Markus a Mája Závodná. Od tohot zápasu jsme neočekávali žádné překvapení vzhledem k předchozím výsledků soupeře. Měli jsme proto možnost si v zápase vyzkoušet přechody přes vápno, hru po zemi, různé herní varianty. Zápas jsme pojali více méně jako trénink. Bohužel v prvním poločase jsme se přizpůsobili hře soupeře a nic hezkého na hřišti nepředvedli. Ve druhém poločase již hra z naší strany byla pestřejší, ale i tak byli chvíle kdy to fotbal moc nepřípomínalo. Nehráli jsme na výsledek, ale chtěli jsme předvést pěknou hru. Nakonec se nám přeci jen podařilo si zahrát do stran, přímočaře a vyzkoušet si nějaké herní situace. Vítězství bylo jednoznačné 22:0 a nás teď čekají zdatnější soupeři, na které se musíme připravit.

Střelci našeho týmu:

4x Fantík Jiří, 3x Homola, 3x Fantík Jan, 3x Placanda, 3x Markus, 2x Špaňhel, 2x Matura, 1x Čejka, 1x Závodná