Mistrovské utkání SK Kostelec n/Č.Lesy-SK Union

19.11.2016 14:05

Poslední mistrovský zápas podzimní části okresního přeboru mladších žáků jsme jeli odehrát do Kostelce nad Černými Lesy.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Čejka, Manhart, Šuráň, Fantík Jiří, Fantík Jan

Špaňhel, Markus, Závodná

Zápas se hrál na UMT, hned od začátku jsme začali aktivněji a už ve 4.minutě zápasu jsme se ujali po hezké akci vedení. V tomto duchu jsme pokračovali i dále. Hra měla svižné tempo, přelínala se z jedné strany na druhou. Přesnými přihrávkami jsme se rychle dostávali do útočné fáze. Měli jsme opět spoustu šancí a dařilo se dnes i zakončení. Do poločasu jsme si tak vypracovali slibné vedení 6:0. Po poločase tempo hry trochu upadlo, zkoušeli jsme si opět různé rozestavení hráčů a nové posty pro některé hráče. O proti jiným zápasům se nám dnes dařilo i rozehrávání rohových kopů. V zápase nejvíce vynikl svými šesti góly Petr Šuráň, samozřejmně s přispěním záložné řady a dalších hráčů. Ve druhém poločase se nám podařilo skórovat 4x a bohužel jsme i 2x inkasovali.Zápas jsme za deštivého počasí vyhráli 10:2. Celý tým dnes pracoval velice dobře, svědomitě si plnili hráči své úkoly a z průběhem zápasu jsem velice spokojen.

Střelci našeho týmu: 6x Šuráň, 2x Markus, 1x Čejka, 1x Fantík Jiří