K dalšímu mistrovskému utkání jsme v sobotu 22.10.2016 zajížděli do Líbeznic.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Šuráň, Fantík Jan, Čejka, Mikoška, Špaňhel, Fantík Jiří,

Markus, Závodná, Placanda, Manhart

Provizorní hřiště na kterém hrají Líbeznice svoje domácí utkání, spíše připomínalo rozměry hřiště pro mladší přípravku. Velice krátké a široké hřiště nám dělalo problém hned od úvodního hvizdu. Soupeř takřka nehrál vůbec na záložní řadu ale pouze na obranu a útok. Výkopy brankářů dopadali až na pokutové území soupeře, na tento styl hry jsme nebyli zvyklí a snažili se kombinovat po zemi. Bohužel soupeř defakto útočil ve 4-5 hráčích, s čímž měla jednak problém naše obrana, kde jsem se stále bránili velkému přečíslení, tak i naše záložní řada, která se s hráči soupeře nevracela. Po prvním inkasovaném gólu jsme ještě dokázali skvělým tlakem před bránou soupeře včas srovnat gólem Dominika Markuse, ale to bylo v prvním poločase z naší strany vše. Ten jsme prohráli 4:1. Do druhé poloviny jsme nastoupili v jiném rozestavení a hned od začátku si vytvořili tlak. Bohužel z mnoha gólových šancí jsme se nedokázali prosadit. Soupeř si jel stále stejný sty hry  a přidával jeden gól za druhým. V dnešním zápase všichni hráči působili nekoncentrovaně, nefungovala vůbec obraná řada, kdy jsme pozdě dostupovali hráče, chodili jsme pozdě do soubojů. Záložní řada hrála více útočně a tudíž pak chyběla v defenzivní práci. Bohužel jsme nedokázali vstřelit góly z jasných tutových šancí a to nás nakonec mohlo mrzet, jelikož jsme mohli uhrát vyrovnaný výsledek. Ve druhém poločase se už jen 2x prosadil Petr Šuráň. Zápas jsme po zásluze prohráli 7:3. Rozbor zápasu jsme provedli ihned po něm, a nyní se již budem soustředit na další zápas v úterý doma proti Mochovu. V tomto zápase nám také chybělo několik stabilních hráčů a na závěr bych chtěl poděkovat hráčům, kteří naskočili do zápasu po nemoci, nebo ještě ne zcela zdrávi.

Střelci našeho týmu: Markus, 2x Šuráň