Mistrovské utkání Klecany-Union

06.11.2016 12:16

K přeposlednímu letošnímu mistrovskému utkání jsme jeli v neděli 6.11. do Klecan.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Fantík Jan, Čejka, Manhart, Šuráň, Fantík Jiří

Mikoška, Markus, Špaňhel, Závodná, Placanda

Do dnešního zápasu jsme po předchozích zkušenostech nastoupili v jiném rozestavení hráčů v poli. Na některých postech došlo ke změnám a ukázalo se, že tyto změny byli pozitivní. Zápas byl soubojem o střed tabulky. Hned od úvodních minut jsme drželi aktivitu na našich kopačkách, dařili se nám rozehrávky, rychlý přechod z obrany do útoku. Bohužel jsme neměli zakončení a tak v 5. minutě po hrubé chybě našeho brankáře při rozehrávce, kdy se dostal míč přímo na volného hráče Klecan jsme prohrávali 1:0. Toto nás ale nesrazilo na kolena a dále jsme vyvýjeli tlak na soupeře, kdy ve 13. minutě se z jedné z akcí vyklubala penalta pro náš tým.  Sám aktér této situace Jiří Fantík si postavil míč na značku pokutového kopu, ale bohužel penaltu jsme neproměnili. A nadále jsme to bylo naše mužstvo, které drželo aktivitu, následně využitou v 16. minutě gólem Petra Šuráně. Poté se hra spíše odvíjela ve středu hřišti až do 25 minuty kdy Petr Homola nastřelil míč na soupeřovu branku a ten propadl až do ní a ujali jsme se vedení 1:2. Bohužel v samém konci poločasu jsme opět vytvořili několik chyb už v záložní řadě, následně obrana nestačila zareagovat a inkasovali jsme vyrovnávací gól. Poločas tak skončil 2:2. Po změně stran jsme opět začali aktivněji, ale s tím se zároveň kupili na naší straně i chyby v obrané fázi. V té útočné jsme měli několik slibných šancí ale opět bez gólového úspěchu. Jak naše mužstvo tak i soupeř mohl dát několik gólů ve druhém poločase, žádná z akcí ale neskončila gólově a tak zápas dopadl remízově 2:2. Soupeř byl určitě na poražení, ale i tak jsme rádi za cenný bod z venkovního zápasu. Našli jsme optimální rozestavení hráčů, proto také dnes náhradníci dostali méně prostoru než tomu bývá jindy. Dnes je potřeba opravdu pochválit všechny hráče, kteří zasáhli do zápasu a nechali v něm maximum.

Střelci našeho týmu: 1x Šuráň, 1x Homola