Mistrovské utkání Hovorčovice-Union

09.10.2016 19:10

V neděli 9.10. jsme zajížděli k odehrání dalšího mistrovského utkání , tentokrát do Hovorčovic.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma-Homola, Fantík Jan, Čejka, Šuráň, Fantík Jiří, Mikoška,

Špaňhel, Fořt, Matura, Markus, Placanda, Závodná

Prvních dest minut zápasu se hrálo na obě strany vyrovnaný fotbal. Poté však soupeř několika přesnými přihrávkami a rychlým přenesením hry dostával náš tým pod tlak. Několikrát nás přečísloval hlavně středem hřiště, kdy naše záložní řada nestíhala chytat útoky soupeře. V brance se vyznamenal Adam Klíma, který dnes mnoha hezkými zákroky vychytal spoustu šancí. Byl to soupeř, který otevřel skóre a za nedlouho přidal i druhý gól. Naše mužstvo si vytvořilo také několik gólových šancí, bohužel nám chyběla přesná koncovka. Z jedné naší akce krásně skóroval Petr Šuráň, ale to bylo dnes od našeho týmu bohužel vše. Za stavu 2:1 jsme ještě měli několik šancí, kdy jsme šli sami na soupeřovu branku, ale bez úspěchu. A tak soupeř v poslední minutě prvního poločasu , kdy naše obrana neuhlídala přetažený centr na zadní tyč skóroval hlavou a poločas skončil 3:1. Do  druhé půle už nastoupilo naše mužstvo odevzdaně, nestačili jsme fyzicky, chyběl nám pohyb po hřišti, přesné přihrávky. Hovorčovice nás čím dál více přečíslovali, naše obrana fungovala průměrně, dařilo se spoustu útoků zdárně vyřešit, avšak i tak soupeř ve druhém poločase dokázal ještě třikrát skórovat. Naše mužstvo se dostalo jen do několika šancí, ale jak již bylo řečeno bez koncovky. Bohužel již druhý zapas po sobě jsme nebyli schopni se dostat do utkání, první dotek s míčem a zpracování nám vůbec nešlo a celkově celé mužstvo působilo nesehraně. Veříme, že teď přijdou zápasy ve kterých se dokážeme opět dostat na vítěznou vlnu, zlepšit herní projev.