Mistrovský zápas 7+1 TJ Sokol Struhařov-SK Union

20.04.2017 05:41

V nabitém herním týdnu nás čekal přeložený zápas ve Struhařově kam jsme zajižděli ve středu 19.4.2017.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Seidl - Fantík Jan, Čejka, Manhart, Homola,Matura,

Mikoška, Fantík Jiří, Špaňhel, Fořt, Závodná

Po příjezdu do Struhařova jsme se nestačili divit na čem že to budeme hrát mistrovské utkání. Hřiště totálně podmáčené, bahnité, povrch se střídal od písčitého, po slabou trávu až k 10cm vysoké trávě a nerovnost hřiště připomínala spíše tankodrom. Ale povrch byl stejný pro oba soupeře, naše mužstvo se s tímto dokázalo vyrovnat lépe a hned od první minuty zápasu jsme si vypracovali několik hezkých šancí. Navázali jsme na výkon s posledního zápasu s Vyžlovkou. Rychlými přihrávkami jsme kombinovali po celé šíři hřiště, nechyběli krásné dlouhé pasy do brejkových akcí. V první čtvrthodině jsme mohli vstřelit 4 góly, bohužel smůla stála na naší straně. Ale v 17. minutě po ruce soupeře v brankovém prostoru byla nařízena penalta a tu s přehledem proměnil kapitán Jiří Fantík. Toto nás trochu více povzbudilo a i nadále jsme hráli aktivně. Ve 27. minutě po krásné střele na bránu se míč odrazil a hlavičkou zakončoval Filip Špaňhel. Poločas jsme vyhráli 0:2. Bohužel hned na začátku druhého poločasu v 31. minutě po neshodách v naší obrané řadě dokázal soupeř snížit na 1:2 a byl stále v zápase. Tuto šanci jsme ale soupeři nedali, dále jsme pokračovali ve skvělém výkonu. Ve 44. minutě zápasu vyslal z dálky krásnou střelu Filip Manhart a nedal soupeřově brankáři šanci a dostali jsme se opět do dvoubrankového vedení. Hráli jsme aktivně dopředu a soupeř se dostával jen zřídka do nějakých šancí. Po dalších 4 minutách se krásně trefil Marek Čejka a zdálo se že zápas je rozhodnutý. Naše mužstvo ale stále pokračovalo v aktivní kombinační hře a vypracovalo si další krásné šance po kterých bohužel jen zvonila konstrukce soupeřovi branky. V 60. minutě zápasu jsme zahrávali poslední rohový kop, kapitán Jiří Fantík si počkal na přetažený míč a krásnou střelou zakončil do brány. Ten kdo otevřel dnešní skóre ho i uzavřel a odvezli jsme si ze Struhařova cené vítězství 1:5

Vzhledem k dnešním podmínkám, počasí a terénu se naše mužstvo postavilo velké výzvě a dokázalo krásnou hrou a skvěle odevzdaným výkonem vybojovat důležité 3 body na hřišti soupeře. Všem hráčům patří velké díky za odevzdaný výkon.

Střelci našeho týmu: 2x Fantík Jiří, Špaňhel, Manhart, Čejka