Mistrovský zápas 7+1 SK Zeleneč-SK Union Čelákovice

11.06.2017 19:16

Čekal nás předposlední zápas okresního přeboru, tentokrát na půdě kvalitního soupeře SK Zeleneč.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Seidl - Homola, Fantík Jan, Čejka, Manhart, Mikoška, Špaňhel

Fantík Jiří, Závodná

Do Zelenče jsme dnes jeli v první řadě zahrát si hezký fotbal, pokusit se překvapit kvalitního soupeře a odvést si dobrý výsledek. Od samého začátku se všechny naše předpoklady naplňovali. Věděli jsme, že dnes promrhané gólové šance budou rozhodující a tak to také bylo. Na soupeře jsme hráli defenzivně ze zajištěné obrany, dostupovali jsme jejich hráče a nedávali prostor na rozehrání a kombinace. Velmi dobře dnes fungovala naše obraná fáze. Do 22. minuty jsme měli dvě tutové šance vstřelit gól, ale naše bolest v zakončování pokračovala i dnes. Byl to soupeř, který ve 22.minutě využil drobné naše zaváhání a ujal se vedení. Do konce prvního poločasu se hrálo aktivně na obě strany hezký fotbal. Poločas tak skončil 1:0. Do druhé půle jsme nastoupili bez změn v rozestavení, jen s drobnými úpravami v napadání soupeře a zrychlení rozehrávek. I ve druhém poločase jsme měli několik šancí na vstřelení gólu, tu největší kapitán týmu jež nedokázal dorazit míč do odkryté branky. Tyto neproměněné šance nás dnes stáli dobrý výsledek. Soupeř pak potrestal ve 49.minutě naši chybu ve středu hřiště a zvýšil již na konečných 2:0. Posledních deset minut už jsme trochu zaostávali za soupeřem z fyzické stránky, ale nechali jsme na hřišti všechny síly a soupeře již k ničemu nepustili. Na druhé straně jsme ještě měli pár šancí na zakončení ale bez výsledku. I přes dnešní prohru 2:0 na hřišti opravdu kvalitního soupeře, můžeme hráče pochválit za předvedený výkon, dobrou hru a dobrý herní projev.

Střelci našeho týmu: ---------