Mistrovský zápas 7+1 SK Union-SK Vyžlovka

16.04.2017 17:35

V pořadě dalším mistrovkým zápasem byl po odloženém zápase ve Struhařově domácí zápas s SK Vyžlovkou.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Klíma - Fantík Jan, Čejka, Manhart, Homola,Seidl,

Mikoška, Fantík Jiří, Závodná, Matura

Od úvodního hvizdu jsme si díky přesným přihrávkám a kombinacím vytvořili herní převahu. Do zápasu jsme vstoupili po herní stránce opravdu velmi pěkně. Hru jsme přesouvali z jedné strany na druhou a v zadních řadách nechyběla ani kombinace s brankářem a rychlým přenesením hry na druhou stranu. S tímto jsme si vytvořili i několik gólových šancí, bohužel zatím bez vstřelení gólu. V 11.minutě jsme zahrávali rohový kop, kdy rozehrávající Jiří Fantík po smluveném signálu s Honzou Fantíkem rozehrál směrem k naší brance a druhý jmenovaný z první zakončil krásnou střelou a dostal náš tým do vedení 1:0. I nadále jsme v zápase dominovali krásnou hrou a presingem na soupeře. S tímto spojeným jsme si vynutili tlak, kdy po dalším rohovém kopu, který opět rozehrával Jiří Fantík si soupeř po nešťastné teči vstřelil vlastní gól, který byl připsán aktérovy rohového kopu. Poločas skončil naším vedením 2:0. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivněji a fyzicky již méně zdatní, zápas který byl ve vysokém tempu byl znát na některých hráčích a tak se i soupeř dostával do zajímavých šancí. I naše mužstvo si ale vytvořilo několik opravdu tutových gólových šancí, bohužel jsme nedokázali z těchto přidat další gól. Až v 57.minutě zápasu, kdy se posunul dopředu Marek Čejka, dokázal ze střely z dálky vstřelit náš třetí gól. Bohužel hned z dalšího protiútoku se soupeři podařilo snížit na 3:1. To bylo dnes vše a zápas jsme vyhráli 3:1

Dnešní zápas se z naší strany povedl jak po herní stránce tak po stránce kolektivní. Opravdu až na malé nepřesnosti jsme do zápasu dali vše a poctivou prací dovedli zápas do vítezného konce.

Střelci našeho týmu: Fantík Jan, Fantík Jiří, Čejka