Mistrovský zápas 7+1 SK Union Čelákovice-TJ Sokol Klecany

Ve středu 7.6.2017 jsme dohrávali 24.kolo domácím zápasem s TJ Sokolem Klecany.

Nastoupili jsme v následující sestavě:

Seidl - Homola, Fantík Jan, Čejka, Manhart, Mikoška, Šuráň

Froněk, Fantík Jiří, Závodná, Fořt

Vzhledem k většímu množství omluvených a nemocných hráčů k nám na tento zápas vypomohli dva hráči "A" týmu a to Petr Šuráň a Matyáš Froněk. Zápas jsme začali velmi aktivně a již v patnácté sekundě zápasu jsme poprvé ohrozili soupeřovu branku. V aktivní hře jsme pokračovali i dále, kombinovali jsme po celé šíři hřiště, přesnými přihrávkami jsme se dostávali do rychlého přechodu do útoku. Již v 9. minutě jsme skórovali poprvé kdy před soupeřovou bránou dorážel Matyáš Froněk. O pět minut později to už bylo 2:0 , kdy po krásném přechodu do útoku přesnou střelou k tyči zakončoval kapitán Jiří Fantík. Do dvacáté minuty jsme hráli pouze na polovině soupeře, soupeře jsme nepustili do žádné vážné akce, ale na druhou stranu jsme již nedokázali gólově zakončit. Od 20.minuty jsme polevili hru a bohužel naše obraná řada začala dělat hrubé chyby. Ve 24. a 28. minutě jsme defakto věnovali soupeři dva laciné góly, soupeř tak z jediných dvou útoků na naši bránu dokázal dvakrát skórovat. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivněji. Bohužel ve 33. minutě opět náš obránce daroval po hrubé ale velmi hrubé fatální chybě soupeři gól. Ze stavu 2:0 jsme tak museli dotahovat manko. To sem nám dlouho nedařilo. Dnes výborně zahrávané rohové kopy , přesné kombinace, ale do zakončení jsme se dostávali méně a méně. Až v 50. minutě prostřelil Petr Homola ze střední vzdálenosti vše co mu stálo v cestě a napravil tak svoji fatální chybu. Posledních deset minut jsme defakto soupeře drželi v jeho pokutovém území ale vítězný gól se nám již nepodařilo vstřelit. Dnes jsme byli na hřišti jednoznačně lepším týmem, bohužel na naše vstřelené branky jsme dokázali i soupeřovi na tři nahrát a tak nerozhodný výsledek dnes neodpovídá předvedené hře. Dnešní zápas byl jeden z nejlepších, který jsme v jarní části odehráli, bohužel si z něho neseme pouze jediný bod a tak jediný kdo byl dnes s výsledkem zápasu spokojen byl soupeř.

Střelci našeho týmu: Froněk, Fantík Jiří, Homola